co nowego?

Co słychać u nas i u naszych partnerów?

zdaniem ekspertów

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Opinie partnerów

Za co nas chwalą nasi partnerzy?

Opinie klientów

Co o BIOTEC mówią klientki salonów kosmetycznych?

Publikacje prasowe

NT99 Biotec do Cabines 04 1

18 grudzień 2017

08 grudzień 2017

Dziennik "Rzeczpospolita" - Rzecz o Biznesie

rzecz o biznessie

Artykuł o Biotec Lasers Polska ukazał się tym razem w dodatku do jednego z popularniejszych Polskich dzienników. Serdecznie zapraszamy do lektury!

...

LNE 115 1 1

09 listopad 2017

LNE 115, Listopad-Grudzień 2017

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z licznymi artykułami oraz zdjęciami zarówno naszymi, jak i naszych gabinetów partnerskich w najnowszym numerze LNE.

...

femi na Riom

02 listopad 2017

10-urodziny naszego gabinetu partnerskiego Feminarium w Toruniu! [ZDJĘCIA]

W piątek 27.10.2017 mieliśmy przyjemność uczestniczyć razem z Panią Kasią Figurą na 10-cio leciu gabinetu Feminarium Beauty Clinic. Zachęcamy serdecznie do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

...

grafika LNE na www

16 październik 2017

36. TARGI LNE - ZAPRASZAMY

Już tylko niecałe trzy tygodnie zostały do tego niesamowitego wydarzenia! Stoisko Biotec Polska będzie znajdować się na miejscu z numerem 86.

...

I okladka 04102017

06 październik 2017

Rynek estetyczny 4/X-XII/2017

Zachęcamy Państwa do przeczytania jednostronicowego artykułu o HiFu finesse! Urządzeniu, które wykorzystuje technologię skoncentrowanych ultradźwięków o wysokim natężeniu.

...

29 wrzesień 2017

Beauty Inspiration nr 5, wrzesień-październik 2017

SKAN141 okladka

W aktualnym wrześniowo-październikowym numerze ukazały się dwa nasze urządzenia: Mesotherm oraz Fusiomed!

...

DSC3

28 wrzesień 2017

Medical beauty na Kongresie LNE!

Karolinę Marcinkowską - naszego experta - będzie można posłuchać podczas najbliższego Kongresu LNE w Krakowie! Będzie speakerem w panelu nt. wielopłaszczyznowego resurfacingu skóry w ramach Medical Beauty LNE. Sesja główna, sala Bratysława, niedziela godz. 10.00-11.15

...

baner BFSPA2017 260x260px2

28 wrzesień 2017

Fotorelacja z 8. targów Beauty Forum

8. targi Beauty Forum & SPA [ZDJĘCIA]

...

20 wrzesień 2017

Szkolenie SPA PROFESSIONALS

spaPROFESIONALZ

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie, którego jesteśmy partnerem!

...

19 wrzesień 2017

36. KONGRES i targi LNE

plakat 36 A3 3

Wielkimi krokami (bo już 4 listopada!) zbliżają się 36. targi w Krakowie, od lat bierzemy w nich czynny udział.

...

14 wrzesień 2017

Beauty Forum

Beauty Forum

           

...

14 wrzesień 2017

Party nr 19, Wrzesień 2017

Party nr 19

Wzmianka o jednym z naszych bestsellerów, FusioMed, ukazała się w 19. numerze dwutygodnika Party! Gorąco polecamy!

...

08 wrzesień 2017

LNE 114, wrzesień/październik 2017

LNE 114

Zachęcamy do zapoznania się ze świetnym artykułem Dr Niny Uszkiewicz, która jest właścicielką naszego gabinetu partnerskiego Skinfinity Medycyna Estetyczna w Łodzi, o platformie laserowej XLase Plus.

...

06 wrzesień 2017

8. Targi Beauty Forum & SPA

beneer

Zapraszamy do udziału w 8. edycji targów BEAUTY FORUM & SPA 2017, które odbędą się 23-24 września w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

...

16 sierpień 2017

cabines nr 83 - sierpień/wrzesień 2017

cabines nr83 gora

"W gąszczu urządzeń warto poszukać platformy oferującej szerokie spektrum możliwości terapeutycznych, bezpiecznej oraz gwarantującej ergonomię pracy ...". Polecamy przeczytać ciekawy artykuł nt. XLase Plus! 

...

08 sierpień 2017

Beauty Inspiration

beautyInspiration

Porównanie urządzeń - IntraJect

...

30 lipiec 2017

Dr n. med. Beata Dethloff

fb wpis4350

Biotec:
- Zespół profesjonalistów godnych zaufania!
- Wspaniała obsługa i serwis

Rf + igły Biotec Italia to wspaniała technologia, którą nazywam "laserem frakcyjnym" na lato. Przebudowuje skórę, poprawia jej strukturę i cudownie obkurcza pory.

Rewolucja w liftingu bezoperacyjnym!

...

29 lipiec 2017

Dr Nina Uszkiewicz

Polecam współpracę z BIOTEC Polska! Najbardziej rzetelna firma z jaką miałam okazję się spotkać na przestrzeni ostatnich lat pracy zawodowej. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby zadowolić klienta, przy tym pozostają wiarygodni i pewni najwyższej jakości, jaką reprezentują ich urządzenia. Praca ze sprzętem BIOTEC to czysta przyjemność, efekty są widoczne i radykalne, a same procedury w 100% bezpieczne. Urządzenia umożliwiają tworzenie łączonych, indywidualnie dopasowanych protokołów zabiegowych, dając możliwość kompleksowej terapii większości defektów estetycznych. Poziom merytoryczny szkoleń jest bardzo wysoki, a serwis niezawodny....

28 lipiec 2017

Czym/Kim jest Biotec Polska?

Biotec to firma, dzięki której każdy gabinet medycyny estetycznej będzie skazany na sukces. Wysoki poziom usług, najbardziej innowacyjne urządzenia na rynku, które w dużej mierze pomagają nam osiągnąć zamierzony efekt i zaspokoić wymagania naszych pacjentów. Biotec to sztab profesjonalistów, którzy w każdej chwili służą nam pomocą. Współpraca z tą firmą to wyzwanie, nobilitacja, a zarazem czysta przyjemność!

...

27 lipiec 2017

Pierwsze urodziny naszego gabinetu partnerskiego - "Dr Mudel - Medycyna estetyczna"

urodziny gabinetu dr mudel

12 lipca, mieliśmy przyjemność celebrować razem z Dr Mudel pierwsze urodziny jej gabinetu medycyny estetycznej. Oprócz licznych atrakcji odbyły się również konsultacje z naszymi ekspertami oraz była okazja zobaczyć zabieg...

...

27 lipiec 2017

Dr Katarzyna Moreno

fb moreno1 1

Biotec- Praca z Wami jak i Waszym profesjonalnym sprzęcie jest rewelacyjna!

Xlase Plus- Mój ulubiony laser wspaniale zwalczający wszelkie niedoskonałości moich pacjentów!

...

26 lipiec 2017

Dr Mudel Medycyna Estetyczna

Biotec

Wysoki poziom usług i profesjonalne podejście do partnera.

Polecam

...

25 lipiec 2017

Instytut Zdrowia i Urody - Barbara Salamandra

Cenimy sobie bardzo współpracę z Firmą Biotec Polska, zarówno za wysoki standard usług oraz profesjonalne podejście do nas jako partnera handlowego, nie mówiąc już o zastosowanych technologiach w urządzeniach które posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na rynku usług kosmetologicznych, ale już teraz możemy wyrazić swoje zdanie na temat wysokich standardów obsługi przez firmę Biotec Polska biorąc pod uwagę w pełni profesjonalne szkolenia naszych kosmetologów, poświęcony czas i pełne zaangażowanie szkoleniowców, a także ich pieczę nad naszym zespołem nawet już poza szkoleniem. Musimy także zwrócić uwagę na szybką reakcję zespołu serwisowego, dostarczanie nam cennych wskazówek i uwag odnośnie eksploatacji urządzeń i dbania o jak najwyższą ich formę. Bardzo cenimy sobie fakt, iż ewentualny serwis odbywa się na miejscu w instytucie, dzięki czemu nie zaburza to planu wizyt naszych Klientów, a to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. 

...

25 lipiec 2017

Dr Krzysztof Kwela

Od ponad 15 miesięcy współpracuję z firmą Biotec. Posiadam Fusiomed, Intraject i Xlase Plus. Mam jak najlepszą opinię na temat naszej współpracy. W zakresie serwisu najwyższa ocena. Serwis natychmiastowy zwykle w dniu zamówienia.

Personel bardzo uprzejmy i kompetentny.

Reasumując: Sprzęt praktycznie bezawaryjny (mimo częstego wykorzystania) a w miarę potrzeby drobne usterki są naprawiane natychmiast.

Gorąco Polecam

...

24 lipiec 2017

Współpraca z Biotec Polska. Beata Wątorowska

Mesotherm jest aparatem, który posiadam od ponad pięciu lat i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Moje klientki są zachwycone rezultatami uzyskiwanymi podczas zabiegu z udziałem Mesotherm. Laser Xlase Plus, to doskonały, bezpieczny i efektywny laser pomagający rozwiązać wiele problemów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci.

 

...

23 lipiec 2017

Elżbieta Zimmermann - Prezes Softly

Firma Biotec Polska to najbardziej innowacyjne urządzenia medyczne klasy Premium. Wspaniała skuteczność, a zarazem przemyślane procedury zabiegowe sprawiają, że nie wyobrażam sobie współpracy z lepszym partnerem biznesowym. Biotec Polska to najlepszej jakości profesjonalne i bardzo zaawansowane szkolenia wraz z opieką poszkoleniową i niesamowicie sprawny, przyjazny serwis. Gorąco polecam!

...

10

22 lipiec 2017

Lucyna Cecuła - Instytut Zdrowia i Urody

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Biotec Polska. Innowacyjna aparatura Biotec Italia oraz różnorodne procedury zabiegowe gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowa obsługa naszej firmy przez Biotec Polska oraz bogaty warsztat szkoleniowy są nieocenionym narzędziem naszej współpracy.

Polecam serdecznie!

...

21 lipiec 2017

Derma news nr 62/2017

derma nius okladka3

Znajdą tu Państwo artykuł dr Niny Uszkiewicz na temat Xlase Plus, oraz kilka słów o platformie IntraJect, serdecznie polecamy!

...

21 lipiec 2017

Wioletta Szlachta - rekomendacja

Firma Biotec wyróżnia się tym na rynku, że  przeprowadza szkolenia w sposób kompleksowy, gdzie w pełni można zagłębić się w technologię i funkcje aparatury medycznej i spokojnie podejść do pracy. Kolejną ważną rzeczą jest opieka posprzedażowa, gdzie można liczyć na stały kontakt ze szkoleniowcami jak i serwisem, który rozwiązuje wszystkie problemy w sposób natychmiastowy. Biotec to Radość z pracy. 

...

20 lipiec 2017

Reakcja moich klientek mówi sama za siebie

Mikrodermabrazja laserowa MESOTHERM jest bardzo silna. Skóra staje się gładsza, wyjątkowo rozświetlona, przygotowana na przyjęcie składników aktywnych podawanych w kolejnych etapach zabiegu. Klientki wyjątkowo doceniają ten zabieg.

...

17 lipiec 2017

Be active nr 8, sierpień 2017

bi aktif

Jak zmniejszyć rozszerzone pory? Które zabiegi najlepiej stosować letnią porą? Dr n. med. Beata Dethloff odpowiada na te i inne pytania w wakacyjnym numerze "Be active". Zapraszamy do lektury

...

06 lipiec 2017

LNE 113 lipiec/sierpień 2017

lne okladka

O aparaturze Xlase Plus oraz trochę o diecie i żywieniu w trakcie serii zabiegów Coaxmed. Gorąco polecamy!

...

05 lipiec 2017

Przedstawiamy wyniki konkursu!

wyniki konkursu.docx

Ogłaszamy oficjalne wyniki naszego konkursu.

...

20 czerwiec 2017

Viva! nr 12, czerwiec 2017

SKAN119 1

Olsztyński Hotel Przystań & SPA, wspaniały kurort wypoczynkowy, w którym nie mogło zabraknąć aparatury FusioMED.

...

19 czerwiec 2017

Rynek Estetyczny 3/VI-IX/2017

I okladka 3062017

FusioMED oraz IntraJect w najnowszym numerze "Rynku Estetycznego"

...

lnee 113

08 czerwiec 2017

LNE 112 Maj-Czerwiec 2017

Uroczyste otwarcie Instytutu Salamandra w Poznaniu mogliśmy świętować w towarzystwie Pani Katarzyny Figury oraz Pani Katarzyny Wilk

...

08 czerwiec 2017

Cabines nr 81, kwiecień-maj 2017

SKAN115 3

Urządzenia modułowe - artykuł

...

stronka1

08 czerwiec 2017

LNE 111 Marzec-Kwiecień 2017

Dr Szafrański o technologiach FusioMED

...

SKAN110 2

08 czerwiec 2017

Cabines nr 80, Luty-Marzec 2017

Otwarcie nowej kliniki Dr Beaty Dethloff w Konstancinie-Jeziornie

...

123 halo 322

08 czerwiec 2017

LNE 110 Styczeń-Luty 2017

HiFu Finesse to aparatura, która oferuje szerokie spektrum zastosowań dla pacjentów w różnym wieku, niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzą.

...

07 czerwiec 2017

Wprowadzamy nowy produkt!

Oxygel picture2

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc.

...

28 kwiecień 2017

Uwaga konkurs!

konkurs biotec. jpg

Biotec Lasers Polska ogłasza konkurs dla gabinetów partnerskich i ich klientów korzystających z zabiegów na urządzeniach firmy Biotec.

...

01 grudzień 2016

Biotec Prezentuje

fb figura4

BIOTEC LASERS Polska jako Sponsor Generalny wielkiego wydarzenia kulturalnego w Gdyni, ma zaszczyt zaprosić na nowy spektakl teatralny - w roli głównej Katarzyna Figura - “Kalina”.

...

CLX 6200 20161004 10192201 kopia

04 październik 2016

Beauty Inspiration 5/2016

13 najlepszych laserów do epilacji

...

30 wrzesień 2016

Zaproszenie na szkolenie!

intraject szkolenie

Metoda INTRAJECT to szerokie spektrum najnowszych technologii dla głębokiej odnowy skóry twarzy, ciała i skóry głowy:

...

CLX minikopia

05 wrzesień 2016

LNE 108, 5/2016, wrzesień- październik 2016

 

...

mini2 kopia

18 sierpień 2016

LNE lipiec sierpień 2016

 

...

mini

18 sierpień 2016

Cabines nr 77, sierpień- wrzesień 2016

...

08 sierpień 2016

W poszukiwaniu dobrego stylu

W programie " w poszukiwaniu dobrego stylu" urządzenie  Biotec zaprezentowane przez nasz gabinet partnerski Softly z Bydgoszczy.

...

miniatura2

18 czerwiec 2016

Cabines nr 76- czerwiec- lipiec 2016

...

26 kwiecień 2016

Przerwa majowa

Informujemy, że dni 2 maja i 27 maja w naszej firmie będą dniami wolnymi od pracy. Bardzo prosimy o wpisanie powyższej informacji do kalendarzy oraz ewentualnie o wcześniejsze zaplanowanie zakupów. 

...

16 kwiecień 2016

„Przepis na szczęście” w Starym Maneżu w Gdańsku - 23.04.2016

festiwal charytatywny przepis na szczescie

Poczucie szczęścia, obraz własnej osoby, dbanie o własny wygląd i samopoczucie, oczekiwania wobec siebie samego i spełnianie oczekiwań innych, dzielenie się szczęściem i wiedzą oraz pomaganie innym i satysfakcja. M. in.

...

28 luty 2016

Nowa odsłona na Facebooku

Zachęcamy do odwiedzania naszego facebook-owego profilu, gdzie już od początku marca będziemy się dzielić nie tylko ważnymi informacjami z życia naszej firmy. Niecierpliwie czekając na odejście zimy

 

...

27 luty 2016

Jak opisać wrażenia po zabiegu Mesotherm?

Zaczęłam patrzeć na siebie z większym optymizmem co sprawiło, że nie tylko moja twarz zyskała nowy kolor... Otaczający mnie świat też zyskał więcej barw, albo to ja zauważam ich teraz znacznie więcej.

...

27 luty 2016

Moje odczucia po zabiegu Mesotherm

Jestem pod wrażeniem!!! Czekam już na kolejne zabiegi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo EFEKTY SĄ NATYCHMIAST! A my kobiety nie lubimy czekać, musimy mieć wszystko od razu, natychmiast, tu i teraz :-) Zabieg Mesotherm nie ma nic wspólnego z wiarą! Ten zabieg po prostu DZIAŁA! Sprawdźcie! :-)

...

27 luty 2016

Opinia o zabiegach Mesotherm

Jestem właśnie po drugim zabiegu i już są efekty! Skóra stała się jędrniejsza a blizny zdecydowanie płytsze. Przede mną jeszcze kilka zabiegów a ja już cieszę się z efektów. Ogromnym plusem jest to, że kilka godzin po zabiegu skóra nie jest zaczerwieniona i nie wymaga pozostania w domu przez kilka dni, jak w przypadku innych metod.

...

26 luty 2016

Rewolucja w pielęgnacji skóry: komórki macierzyste

Komórki macierzyste zostały docenione już w latach 60- tych XX wieku. Ze względu na swoje właściwości odmładzające odgrywają bardzo istotną rolę w medycynie estetycznej. Udowodniono naukowo, że terapia z użyciem komórek macierzystych skutecznie odmładza

...

26 luty 2016

Niezwykłe właściwości kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to rodzaj polisacharydu, który występuje we wszystkich organizmach żywych i należy do najliczniejszej grupy związków mających identyczną budowę chemiczną tak u bakterii, jak i człowieka.Jedną z jego podstawowych funkcji jest to, że wiąże wodę w skórze właściwej. Może być bezpiecznie stosowany

...

26 luty 2016

Aparatura kosmetyczna XLase Plus i Mesotherm w Strzelcach Krajeńskich

W Gabinecie Kosmetycznym "Gracja" w Strzelcach Krajeńskich można już śmiało korzystać z terapii laserowej (m.in. usuwanie owłosienia, blizn, przebarwień i tatuaży, zamykanie naczyń, terapia trądziku

...

10 luty 2016

Cabines nr 74, luty- marzec 2016

01 luty 2016

Dlaczego warto stosować kosmeceutyki, które nie mają w swoim składzie olejów mineralnych - Renlive i Rejuve?

lej mineralny uzyskuje się podczas destylacji ropy naftowej. Jest bezwonny, tani i odporny na jełczenie, co powoduje, że jest popularnym składnikiem wielu kosmetyków. Skóra go nie wchłania, co daje uczucie długotrwałego natłuszczenia i izoluje od negatywnego wpływu środowiska zewnętrznego

...

01 luty 2016

Laser kosmetyczny XLase Plus w Opolu

Najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane urządzenie kosmetyczne Xlase Plus jest już dostępne w Klinice Zdrowego Ciała w Opolu. Laserowa aparatura do usuwania owłosienia, zamykania naczyń, terapii trądziku, usuwania blizn i przebarwień

...

17 lipiec 2014

Szczerze polecam MesoTherm

Uważam, że Mesotherm jest bardzo dobrym zabiegiem dający wspaniałe efekty. Pomimo lekkiego dyskomfortu podczas samego zabiegu oraz wystąpienia delikatnego rumienia i lekkiego obrzęku, który zniknął po jednym dniu, moja skóra już po pierwszym zabiegu stała się gładka, jędrna i napięta.

...