Aktualności

Wszystkie aktualności

co nowego?

Co słychać u nas i u naszych partnerów?

zdaniem ekspertów

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Opinie partnerów

Za co nas chwalą nasi partnerzy?

Opinie klientów

Co o BIOTEC mówią klientki salonów kosmetycznych?

Publikacje prasowe

30 lipiec 2017

Dr n. med. Beata Dethloff

fb wpis4350

Biotec:
- Zespół profesjonalistów godnych zaufania!
- Wspaniała obsługa i serwis

Rf + igły Biotec Italia to wspaniała technologia, którą nazywam "laserem frakcyjnym" na lato. Przebudowuje skórę, poprawia jej strukturę i cudownie obkurcza pory.

Rewolucja w liftingu bezoperacyjnym!

...

29 lipiec 2017

Dr Nina Uszkiewicz

Polecam współpracę z BIOTEC Polska! Najbardziej rzetelna firma z jaką miałam okazję się spotkać na przestrzeni ostatnich lat pracy zawodowej. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby zadowolić klienta, przy tym pozostają wiarygodni i pewni najwyższej jakości, jaką reprezentują ich urządzenia. Praca ze sprzętem BIOTEC to czysta przyjemność, efekty są widoczne i radykalne, a same procedury w 100% bezpieczne. Urządzenia umożliwiają tworzenie łączonych, indywidualnie dopasowanych protokołów zabiegowych, dając możliwość kompleksowej terapii większości defektów estetycznych. Poziom merytoryczny szkoleń jest bardzo wysoki, a serwis niezawodny....

28 lipiec 2017

Czym/Kim jest Biotec Polska?

Biotec to firma, dzięki której każdy gabinet medycyny estetycznej będzie skazany na sukces. Wysoki poziom usług, najbardziej innowacyjne urządzenia na rynku, które w dużej mierze pomagają nam osiągnąć zamierzony efekt i zaspokoić wymagania naszych pacjentów. Biotec to sztab profesjonalistów, którzy w każdej chwili służą nam pomocą. Współpraca z tą firmą to wyzwanie, nobilitacja, a zarazem czysta przyjemność!

...

27 lipiec 2017

Dr Katarzyna Moreno

fb moreno1 1

Biotec- Praca z Wami jak i Waszym profesjonalnym sprzęcie jest rewelacyjna!

Xlase Plus- Mój ulubiony laser wspaniale zwalczający wszelkie niedoskonałości moich pacjentów!

...

26 lipiec 2017

Dr Mudel Medycyna Estetyczna

Biotec

Wysoki poziom usług i profesjonalne podejście do partnera.

Polecam

...

25 lipiec 2017

Instytut Zdrowia i Urody - Barbara Salamandra

Cenimy sobie bardzo współpracę z Firmą Biotec Polska, zarówno za wysoki standard usług oraz profesjonalne podejście do nas jako partnera handlowego, nie mówiąc już o zastosowanych technologiach w urządzeniach które posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na rynku usług kosmetologicznych, ale już teraz możemy wyrazić swoje zdanie na temat wysokich standardów obsługi przez firmę Biotec Polska biorąc pod uwagę w pełni profesjonalne szkolenia naszych kosmetologów, poświęcony czas i pełne zaangażowanie szkoleniowców, a także ich pieczę nad naszym zespołem nawet już poza szkoleniem. Musimy także zwrócić uwagę na szybką reakcję zespołu serwisowego, dostarczanie nam cennych wskazówek i uwag odnośnie eksploatacji urządzeń i dbania o jak najwyższą ich formę. Bardzo cenimy sobie fakt, iż ewentualny serwis odbywa się na miejscu w instytucie, dzięki czemu nie zaburza to planu wizyt naszych Klientów, a to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. 

...

25 lipiec 2017

Dr Krzysztof Kwela

Od ponad 15 miesięcy współpracuję z firmą Biotec. Posiadam Fusiomed, Intraject i Xlase Plus. Mam jak najlepszą opinię na temat naszej współpracy. W zakresie serwisu najwyższa ocena. Serwis natychmiastowy zwykle w dniu zamówienia.

Personel bardzo uprzejmy i kompetentny.

Reasumując: Sprzęt praktycznie bezawaryjny (mimo częstego wykorzystania) a w miarę potrzeby drobne usterki są naprawiane natychmiast.

Gorąco Polecam

...

24 lipiec 2017

Współpraca z Biotec Polska. Beata Wątorowska

Mesotherm jest aparatem, który posiadam od ponad pięciu lat i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Moje klientki są zachwycone rezultatami uzyskiwanymi podczas zabiegu z udziałem Mesotherm. Laser Xlase Plus, to doskonały, bezpieczny i efektywny laser pomagający rozwiązać wiele problemów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci.

 

...

23 lipiec 2017

Elżbieta Zimmermann - Prezes Softly

Firma Biotec Polska to najbardziej innowacyjne urządzenia medyczne klasy Premium. Wspaniała skuteczność, a zarazem przemyślane procedury zabiegowe sprawiają, że nie wyobrażam sobie współpracy z lepszym partnerem biznesowym. Biotec Polska to najlepszej jakości profesjonalne i bardzo zaawansowane szkolenia wraz z opieką poszkoleniową i niesamowicie sprawny, przyjazny serwis. Gorąco polecam!

...

10

22 lipiec 2017

Lucyna Cecuła - Instytut Zdrowia i Urody

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Biotec Polska. Innowacyjna aparatura Biotec Italia oraz różnorodne procedury zabiegowe gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowa obsługa naszej firmy przez Biotec Polska oraz bogaty warsztat szkoleniowy są nieocenionym narzędziem naszej współpracy.

Polecam serdecznie!

...

21 lipiec 2017

Wioletta Szlachta - rekomendacja

Firma Biotec wyróżnia się tym na rynku, że  przeprowadza szkolenia w sposób kompleksowy, gdzie w pełni można zagłębić się w technologię i funkcje aparatury medycznej i spokojnie podejść do pracy. Kolejną ważną rzeczą jest opieka posprzedażowa, gdzie można liczyć na stały kontakt ze szkoleniowcami jak i serwisem, który rozwiązuje wszystkie problemy w sposób natychmiastowy. Biotec to Radość z pracy. 

...

20 lipiec 2017

Reakcja moich klientek mówi sama za siebie

Mikrodermabrazja laserowa MESOTHERM jest bardzo silna. Skóra staje się gładsza, wyjątkowo rozświetlona, przygotowana na przyjęcie składników aktywnych podawanych w kolejnych etapach zabiegu. Klientki wyjątkowo doceniają ten zabieg.

...