festiwal charytatywny przepis na szczescie

16 kwiecień 2016

„Przepis na szczęście” w Starym Maneżu w Gdańsku - 23.04.2016

Poczucie szczęścia, obraz własnej osoby, dbanie o własny wygląd i samopoczucie, oczekiwania wobec siebie samego i spełnianie oczekiwań innych, dzielenie się szczęściem i wiedzą oraz pomaganie innym i satysfakcja. M. in. o tym będzie mowa w Gdańsku 23.04 na trzeciej już edycji festiwalu „Szczęście na głowie”.

 

Nam największą satysfakcję przynosi przywracanie uśmiechu na twarzach kobiet. Technologia BIOTEC służy uszczęśliwianiu pań w bardzo namacalny, wręcz fizyczny sposób, tj. odejmując im lat, ale i także dodając wiary w siebie. Przecież każda kobieta chce czuć się piękna i być tak postrzegana przez innych. Czasem potrzebuje pomocy, żeby pozbyć się mankamentów urody lub podkreślić atuty, często by uwierzyć w siebie.

 

Dlatego firma Biotec Lasers Polska z wielką przyjemnością wspiera szczególną inicjatywę, jaką jest festiwal charytatywny „Szczęście na głowie – Przepis na szczęście”, który odbędzie się 23 kwietnia w Starym Maneżu w Gdańsku. Biorąc udziałw tym wydarzeniu możemy pomóc uszczęśliwić nie tylko jego uczestniczki, ale także beneficjenta festiwalu – Bartka, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

 

Podczas festiwalu wystąpi aż siedmiu prelegentów (Ewa Foley, Katarzyna Figura, Magdalenę Malicka, Angelina Piechowska, Paweł Jan Mróz, Grzegorz Kordek, Artur Wikiera), którzy postarają się podzielić własnym szczęściem i mniej lub bardziej uniwersalną receptą na szukanie szczęścia. W przerwach między wykładami organizatorzy przewidzieli także inne atrakcje, jak taniec czy losowanie nagród. Jako partnerzy wydarzenia będziemy na festiwalu z własnym stoiskiem.

 

Sam udział w festiwalu daje szansę dokonania zmian lub przynajmniej poprawy samopoczucia. Pamiętajmy jednak, że nic nie uszczęśliwia bardziej niż pomaganie potrzebującym, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji na temat festiwalu znajduje się na stronie: http://www.szczescienaglowie.pl/