baner kosmetyki

Preparaty RENLIVE i REJUVE opracowane w laboratoriach BIOTEC zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie. Chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, stymulują odnowę, ujędrniają i wygładzają zmarszczki. Przywracają równowagę różnym typom cery i stanowią remedium na wiele problemów skórnych.

skóra dojrzała

BIOTEC kosmetyki

renlive rigenera

kolagen w służbie regeneracji i wygładzania skóry

Kolagen stanowi około 30% wszystkich białek w naszym organizmie. Występuje niemal we wszystkich tkankach i jest jednym z najważniejszych elementów budowy skóry. Powszechnie kojarzony jest z regeneracją i wygładzaniem zmarszczek. Odpowiada także za sprężystość i nawilżenie skóry. Jest dostępny na rynku w różnych, mniej lub bardziej trwałych i zarazem wartościowych postaciach.


Hydrolizowany kolagen morski stosowany w preparatch RENLIVE RIGENERA jest bardzo stabilny, a przy tym ma właściwości intensywnie nawilżające, regenerujące i liftingujące. Wyraźnie spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i wygładza blizny.

skóra dojrzała

13

rejuve essence

odmładzajce właściwości komórek macierzystych

Komórki macierzyste to wielka nadzieja medycyny, w tym także medycyny estetycznej. Występują niemal we wszystkich żywych organizmach. Zastosowanie roślinnych komórek macierzystych w preparatach znacząco opóźnia wyczerpywanie się komórek macierzystych skóry. Przy tym nie budzi kontrowersji natury etycznej, jest w pełni bezpieczne dla cery i nie powoduje żadnych działań niepożądanych. Skuteczność terapii wykorzystujących komórki macierzyste jabłoni (Malus Domestica), została wielokrotnie potwierdzona w badaniach in vitro i in vivo. Ich duża zawartość w kosmetykach REJUVE ESSENCE dla skóry dojrzałej daje skórze niezwykłą energię, przywracając jej promienny i młodzieńczy wygląd.