baner kosmetyki

Preparaty RENLIVE i REJUVE opracowane w laboratoriach BIOTEC zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie. Chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, stymulują odnowę, ujędrniają i wygładzają zmarszczki. Przywracają równowagę różnym typom cery i stanowią remedium na wiele problemów skórnych.

skóra sucha i wrażliwa

4

renlive dry sensitive

delikatna kuracja o silnym działaniu

Linia DRY SENSITIVE to produkty do intensywnej pielęgnacji skóry wrażliwej. W ich recepturze zawarto składniki uspokajające i kojące, jednocześnie wykluczając wszelkie substancje potencjalnie uczulające. Kompozycja składników roślinnych takich jak mięta pieprzowa, olej z pestek winogron, róża piżmowa i aloes działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, regenruje i uelastycznia cerę, nie powodując podrażnień. W miarę stosowania kosmetyków RENLIVE DRY SENSITIVE skóra wrażliwa odzyskuje równowagę. Staje się bardziej napięta, a do tego mniej reaktywna i bardziej odporna na działanie zanieczyszczeń środowiska lub innych czynników zewnętrznych.

skóra sucha i wrażliwa

6

rejuve aura

100% nawilżenia, 0% uczulenia

Linia REJUVE AURA jest przeznaczona do pielęgnację skóry suchej, naczyniowej i nadwrażliwej. Posiada w swoim składzie wyłącznie bezpieczne składniki, o działaniu udowodnionym klinicznie. Opracowana w 100% bez parabenów, barwników, konserwantów, alkoholi minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Zawarty w kosmetykach wyciąg z Vaccinium myrtillus poprawia mikrokrążenie, a olej z nasion Borago utrzymuje odpowiednią barierę lipidową. Preparaty REJUVE AURA likwidują lub istotnie zmniejszają nadwrażliwość skóry, łuszczenie, świąd, zaczerwienienie, pękanie i ból. Doskonale utrzymują optymalne nawodnienie skóry, nadając jej jednocześnie niezrównany blask i jędrność.