baner kosmetyki

Preparaty RENLIVE i REJUVE opracowane w laboratoriach BIOTEC zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie. Chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, stymulują odnowę, ujędrniają i wygładzają zmarszczki. Przywracają równowagę różnym typom cery i stanowią remedium na wiele problemów skórnych.

SKÓRA TŁUSTA

3

RENLIVE COMBINATION OILY

zatrzymaj poczucie świeżości i lekkości na stałe

Linia kosmetyków przeznaczona dla skór alergicznych z zaburzoną gospodarką tłuszczową, nadwrażliwych, zanieczyszczonych czy zgrubiałych. Specjalna formuła antyseptyczna i przeciwzapalna posiada włąściwości komedolityczne, tzn. zapobiegające powstawaniu czopów rogowych. Wzbogacona w czystą witaminę C przenika w głąb skóry, zwalcza wolne rodniki, przyspiesza regenerację i poprawia koloryt skóry. Dzięki optymalnie dobranym składnikom produkty linii RENLIVE COMBINATION OILY zmniejszają wydzielanie sebum, zmiękczają, nawadniają i odżywiają skórę, redukując przy tym rumień i podrażnienia.

SKÓRA TŁUSTA

12

REJUVE REFINE

prawdziwie zdrowa i czysta cera

REFINE jest ukierunkowane na ekskluzywną pielęgnację skór tłustych, zanieczyszczonych i trądzikowych, z nadaktywnością gruczołów łojowych. Choć nadmiar sebum pomaga zatrzymać wilgoć w organizmie i opóźnia procesy starzenia, jednocześnie powoduje częste powstawanie wyprysków, zaskórników, czy nagromadzenie martwych komórek. Linia kosmeceutyków REFINE, które nie zawierają parabenów i syntetycznych konserwantów, gwarantuje skuteczną i bezpieczną elimnację takich problemów jak nadmiar sebum, "błyszcząca" skóra, widoczne zakórniki, wypryski, skłonności do przebarwień, stany zapalne skóry.