baner kosmetyki

Preparaty RENLIVE i REJUVE opracowane w laboratoriach BIOTEC zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie. Chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, stymulują odnowę, ujędrniają i wygładzają zmarszczki. Przywracają równowagę różnym typom cery i stanowią remedium na wiele problemów skórnych.

SKÓRA NORMALNA I MIESZANA

7

RENLIVE FLEXI

Nietypowy problem? Możemy mieć rozwiązanie

RENLIVE FLEXI to najbardziej uniwersalna i zarazem wewnętrznie zróżnicowana linia prezentowana przez BIOTEC. Zawiera różnorodne produkty do każdego typu skóry, przywracające jej naturalny blask i witalność. Preparaty FLEXI znacznie różnią się składem. Zastosowanie czystego ekstraktu z róży piżmowej w serum do twarzy zapewnia właściwości gojące, regenerujące, przeciwutleniające, łagodzące i matujące. Biotyna, cysteina, tauryna oraz ekstrakt z nasion drzewa chrzanowego połaczone w serum do pielęgnacji skóry głowy zapobiegają przerzedzaniu się włosów. Z kolei chalkon (flawonoid) i wyciąg z kasztanowca likwidują opuchliznę.

SKÓRA NORMALNA I MIESZANA

8

REJUVE HARMONIA

zrównoważona pielęgnacja skóry mieszanej

REJUVE HARMONIA przeznaczona do pielęgnacji twarzy, łączy w sobie najlepsze morskie ekstrakty odmładzające, potężne antyutleniające właściwości witamin, odnawiające, zmiękczające i rewitalizujące działanie kwasów, naprawcze i ochronne funkcje olejów naturalnych oraz inne składniki bioakywne. Nie tylko walczy z przedwczesnym starzeniem i utratą elastyczności, lecz także równoważy zjawiska tłustości w strefie "T" i suchości w pozostałym obszarze twarzy. Chroni przed skutkami agresywnego działania środowiska zewnętrznego oraz silnie stymuluje struktury skóry odpowiedzialne za odnowę komórkową.